Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Anasayfa

Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olarak, halihazırda 4 kıtada, 18 ülkede faaliyet gösteriyor, 100 binden fazla üye işyeri ile çalışıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen bankaları, Visa ve MasterCard ile işbirliği içinde çalışarak e-ticaret yapan veya yapmayı planlayan firmaların, ödeme sistemleri alanında iş ortağı olmayı planlıyoruz. Bu firmalara güvenilir ödeme platformları sunarak bu sitelerin müşterilerinin, yani sizlerin keyifle bu sitelerden alışveriş yapmanızı sağlamayı amaçlıyoruz.

Sizlere neler sunuyoruz?

  • 7 marka (BonusWorldAxessCardFinansMaximumAsyaCard ve Paraf) ile taksitli alışveriş imkanı
  • Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına ödül puanı fırsatları
  • Banka kartı ile de alışveriş yapma imkanı
  • Uluslararası güvenlik standartlarına (PCI DSS ve SSL sertifikası) ve filtrelerine sahip ödeme sayfası
  • Visa ve MasterCard tarafından onaylı Türkiye'nin ilk ödeme platformu

PayU ile çalışan sitelerden alışveriş yaparken PayU olarak sizden PayU sistemine üye olmanızı istemiyoruz.  Alışverişiniz esnasında ve sonrasında kart bilgilerinizi tutmuyoruz.

Bütün ödeme alt yapımızı uluslararası standartlar çerçevesinde şekillendiriyoruz.

Keyifli ve güvenli alışverişler.

Önemli Uyarı: PayU Ödeme Sistemleri altyapısını kullanan sitelerden yapacağınız alışverişlerde eğer Akbank veya Yapı Kredi kartlarını (banka veya kredi kartı) kullanırsanız bu alışverişlere istinaden ekstrenizde "işyeri adı" kısmında "PayU_TR-Web Sitesi Adı" yer alacaktır; bunun dışında kullandığınız kartlarda ise bu alanda "PayU Ödeme Hizmetleri" ifadesini göreceksiniz. Diğer bankalarla da bu konuda çalışmalarımız devam etmektedir.PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.