Kruve Sifter Six Silver

Kruve Sifter Six Silver
Kruve Sifter Six Silver
Görsel 1
Görsel 2
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Coffee Digital, Ürün İzlenimi İçin Tıklayınız


Bu ürün Kruve Elek Gövdesi, Ahşap kapak, ahşap elek tutucu ve 6 metal elek içermektedir (200, 300, 400, 600, 800, and 1000μm)

Gerçek bir kahve deneyimi için öğütme boyutu en kritik parametrelerden biridir. İnce, Orta, Kalın gibi tabirler artık yeterli gelmiyorsa Kruve ‘nin hassas kahve elekleri ile mükemmel sonuca bir adım daha yaklaşın. 

Mükemmel Kahve için nasıl saniye, gram ve dereceler kritikse öğütme boyutu için de mikron büyüklüğündeki boyut farkları önem kazanabilir. 66 farklı ikili kombinasyon seçeneğiyle demleme yönteminiz ne olursa olsun Kruve size tam istediğiniz boyutta öğütülmüş kahve sağlayabilir. 
Kruve sadece demleme öncesinde öğüttüğünüz kahvelerden doğru boyuttakileri seçmekle kalmaz, öğütücü ayarınızı yapmanıza yardımcı olur. 

Bu ürün Kruve Elek Gövdesi, Ahşap kapak, ahşap elek tutucu ve 6 metal elek içermektedir (200, 300, 400, 600, 800, and 1000μm)

Kruve paslanmaz çelik elek, aluminyum gövde ve bambu ahşap kapaktan oluşur. 
Bulaşık makinesinde yıkanması önerilmez, bol su ile durulanması yeterlidir. 
Tek seferde 80 gramın eleme işlemi yapılabilir.

Ürün kullanımı: Kruve 3 parça gövde ve 2 elek ile kullanılır. Üst eleğin üzerine eklenen öğütülmüş kahveler önce ilk elekten geçerek idealden kalın partiküllerin en üst kısımda kalmasını sağlar. 2. kısma geçen kahvelerden idealden ince öğütülmüş kahveler ise 2. elekten geçerek en alt kısma geçer.
Ürün Yorumları :

 
Diğer Özellikler
Stok KoduKruve-1
MarkaKruve
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.